HİZMETLERİMİZ

Mekanik, Mekatronik ve Eektronik Kapı kapama-açma, Anahtar Sistemleri,  Kilit sistemleri, geçiş üniteleri , Master Anahtar Sistemi üzerine;

İşverenin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda, çevre dostu, yerel ve uluslar arası standartlar çerçevesinde optimum mühendislik çözümleri sağlanması, kalite, zaman ve bütçe konuları ön planda tutularak sürdürülebilir sistemlerin oluşturulması amaçlanmaktadır. İlgili proje dahilinde her disiplin için kendi konusunda uzman kadromuz tasarım süreçlerini değerlendirmektedir. Bir projenin başarısının tüm disiplinlerin koordinasyon içinde uyumlu bir çalışma sonrası oluşacağını bilmekteyiz. Tasarım süreçleri dahilinde mekanik, mekatronik  ve elektronik sistemlerin kendi içinde koordine edilmesi en önemli husustur.

Yurtiçinde ve yurtdışındaki partnerlerimizle, Projelerin başta belirlenen hedefler doğrultusunda ilerleyebilmesi, süreç içerisinde değişen dış koşullara karşın dayanıklılığını arttıracak önlemlerin bütünsel bir yaklaşımla ele alınabilmesi adına, projelerin doğduğu “stratejik planlama” evresinden başlayarak, proje planının oluşturulmasını takiben, gerek yönetimsel gerek teknik ihtiyaç duyulabilecek tüm ar-ge yi deneyimli ve uzman kadromuz sayesinde sizlere sunulabilmekteyiz.

Yurtiçinde ve yurtdışındaki projelerimizde olduğu gibi sizlere, projelerinizde daha iyi hizmet etmek için varız.

X